Gizli Müşteri

Gizli Müşteri AraştırmalarıMüşteriye sunulan hizmetin ve yaşatılan deneyimin etkisi firmanın ve markanın başarısında hayati rol oynar.

Kurumların karşı karşıya kaldığı en rekabetçi olgu ilk akla gelen firma olmak ve mükemmel müşteri deneyimi yaratmaktır. Maaşımızı ödeyen “müşteri” gözü ile yapılan değerlendirme olunması gereken performans seviyesini işaret eder. Gizli müşteri çalışması bu konuda uluslar arası en iyi uygulama olarak kabul görmüş bir modeldir ve rakip analizinden farklı indekslere kadar çok geniş bir karşılaştırma yelpazesi sunar.

Kullandığımız bilgi teknolojisi altyapısı ve on yılı aşan tecrübemiz sayesinde geliştirdiğimiz ve müşteri talepleri ile halen sürekli gelişmekte olan online raporlama yapımız Proweb© müşterilerimizin her seviyede raporlarına interaktif olarak ulaşmalarını sağlayabilen dilenirse içerisinde ses, görüntü dosyaları da barındırabilen sektördeki en gelişmiş raporlama ve bilgi paylaşım platformudur.

Proweb bir yönetim bilgi sistemidir,en büyük özelliği araştırma sonuçlarını ve her türlü performans takibini yetkilendirilen bütün kademelere yatay ve dikey interaktif raporlama yapabilme yetkinliğine sahip olmasıdır. Proweb’i daha detaylı tanıtabilmemiz ve size bir demo yapabilmemiz için lütfen bizimle irtibata geçin.


Anasayfa--Hakkımızda--Araştırma--Danışmanlık--Eğitim--Gizli Müşteri--İletişim